Yönetim ve İletişim

Ekip:
Küratoryal Kurul : Ekmel Ertan, Fatih Aydoğdu, Merve Çaşkurlu Belgesay
Sanat Yöneticisi : Ekmel Ertan ekmel@amberplatform.org

Yönetici : Merve Çaşkurlu Belgesay merve@amberplatform.org
Yönetici Danışmanı : Çiğdem Zeytin cigdem@amberplatform.org
Mali Yönetici : Emine Ak, Merve Çaşkurlu Belgesay emine@amberplatform.org
Prodüksiyon : Selin Özçelik selin@amberplatform.org

PR ve Online Medya yöneticisi : Çiğdem Zeytin
Üye İlişkileri : Emine Ak
Web Admin : Ekmel Ertan, Özlem Zeytin
Kaynak Geliştirme: Merve Çaşkurlu, Çiğdem Zeytin

Kurumsal Kimlik : (Kurucu, Alişan Çırakoğlu) Fatih Aydoğdu
Görsel Tasarım : Fatih Aydoğdu, Ekmel Ertan fatih@amberplatform.org

Proje Yöneticileri:
amberFestival: Ekmel Ertan, Fatih Aydoğdu, Merve Çaşkurlu
yap! (Yaratıcı araştırmacılar Platformu) : Eser Epözdemir eser@amberplatform.org

info@amberplatform.org


Resmi Bilgiler:
Adı : BEDEN İŞLEMSEL SANATLAR DERNEĞİ
Kısaltması : BIS
Kanuni statüsü : Dernek
Kuruluş tarihi : 15.02.2007
Kütük no : 34-137/049
Vergi numarası : 160 062 8972, Kadıköy V.D.
Adres : Rasimpaşa Mahallesi İskele Sokak 47  34716 Kadıköy ISTANBUL
Telephone : +90 532 473 8971

Yönetim Kurulu (27 Mart 2015 itibari ile):
Merve Çaşkurlu Belgesay, Başkan, merve@amberplatform.org
Ekmel Ertan, Başkan yardımcısı, ekmel@amberplatform.org
Emine Ak, Sayman, emine@amberplatform.org
Mehmet Erkök, mehmet@amberplatform.org
Eser Epözdemir, eser@amberplatfoprm.org

Denetleme Kurulu:
Burcu Güney
Selin Özçelik
Nagehan Kuralı

Üyeler:
Ekmel Ertan, Özlem Alkış, Nafiz Akşehirlioğlu, Pascal Lesport, Ayşe Orhon, Burak Arıkan, Sinan Bökesoy, Etkin Çiftçi, Burçkaan Gürgün, Mert Maviş, Hikmet Nakilcioğlu, Murat Germen, İsmail Kasarcı, Eda Kaban, Alişan Çırakoğlu, Ayşegül Dalgıç, Berrak Yedek Chantcau, Güneş Resul, Deniz Erk, Gizam Candemir, Bengi Turgan, Belkıs Işık, Ahmet Türkoğlu, Murat Durusoy, Merve Akar, Çiğdem Zeytin, Oya Çitçi, Bager Akbay, Muharrem Yıldırım, Nagehan Kuralı, Eser Epözdemir, Fatih Aydoğdu, Ece Kuray, Sedef Aydoğan, Ahmer Sertaç Öztürk, Selin Özçelik, Mine Yılmaz, Mehmet Erkök, Zeynep Gündüz, Osman Koç, Mehmet Mert Akbal, Merve Çaşkurlu Belgesay, Bahar Ahu Sagın, Burcu Güney, Emine Ak, Turgut Alper Kerpiçci, Nimet Cansu Yalçıner, Afra Naile Sönmez, Sezgi Sevilmiş, Züleyha Varzı

Kurucular:
Ekmel Ertan, Özlem Alkış, Nafiz Akşehirlioğlu, Ali Vahit Şahiner, Pascal Lesport, Ayşe Orhon, Burak Arıkan, Sinan Bökesoy

 

 

 

Yorumlar kapatıldı.